تبلیغات
عکس_زیبا_خوشگل_ناز_دیدنی_بازیگران_خواننده_طبیعت_حیوانات_مدل_لباس_مانتو_دامن_کت_شلوار_آرایش_صورت_لب_مو_هالیوود_بالیوود - فال ماهانه پیکسستان_سری_1
Puma(LED)ساعت معجزه ای در افزایش قد عینک سه بعدی شال عشق آموزش تکنیک های تست زنی آموزش تعمیر لپ تاپ (گام به گام) روز دماسنج
منوی اصلی
تبلیغات سرزمین عکس بازیگران
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
تبلیغات سرزمین عکس بازیگران
آخرین پستها

در سایت عضو شوید

Powered by WebGozar

آرشیو مطالب
نظرسنجی
به نظر شما بهترین بازیگر مرد فارسی1 کیستپیوندهای روزانه
لینك دوستان
پشتیبانی

تمامی
تبلیغات ماهانه 20 تومان
دماسنج
♥♣♠ فال ماهانه پیکسستان_سری_1 ♥♣♠
فال ماهانه پیکسستان_سری_1 ، فال_برتر ، فال_1389 ، فال حافظ ، فال روز ، فال هفته ، فقط فال ، فال زیبای پیکسستان ، فال واقعی ، فال بروز پیکسستان ، زیباترین فال ماه ، هر ماه با فال پیکسستان ، به این میگن فال ، برترین فال 2010 ، www.pixestan.com ،

فال ماهانه پیکسستان

فال ماهانه پیکسستان گرداوری شده از بهترین فال های دنیا می باشد.در این فال مجموعه اتفاقات و شرایط آینده زندگی شما را و فکر هایی که در دل دارید و خبر های بسیار زیادی که نگران هستید چگونه رخ می دهد را نشان می دهد این فال که به نام فال پیکسستان می باشد هر ماه در اختیار بازدید کنندگان عزیز قرار می گیرد. در این فال تمامی ماه های سال (فروردین_اردیبهشت_خرداد_تیر_مرداد_شهریور_مهر_آبان_آذر) به صورت جداگانه نوشته شده است. امیدواریم توانسته باشیم رضایت شما را در این مجموعه ایفا کنیم.برای دیدن فال ماه خود فقط کافی است به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب_فال ماهانه پیکسستان_سری_1

فروردین

نیروهایی بر خلاف فکر و نقشه هایی که تا به امروز کشیده ای عمل میکنند.مبارزه ای که جریان دارد امری اجتناب ناپذیر است و شاید مشکلاتی با خود به همراه آورد.سعی کن از ارزشها و باورهای خودت در تمام مراحل زندگی ات دفاع کنی، مخصوصآ اگر برای رسیدن به هدفی زمان و انرژی زیادی به کار برده ای. امسال برای آن که بتوانی به جاهای بالاتری دست یابی قابلیت ها و مهارت های شخصی خودت را گسترش بده و از تجارت خود کمک بگیر. در گروههای جمعی،انجمن های فکری و یا کلوپ های ورزشی میتوانی علایق و مهارت های خود را وسعت بخشی. ماجرا و سفری تازه ذهنت را پر میکند. ارزش خود و تجربیات خود را نادیده نگیر. آدمی هر چه قدر بیشتر برای نگه داشتن آنچه که رفتنی است تقلا کند، بیشتر رنج خواهد برد. زیانی دیده ای و همین برایت درس میشود و نقطه عطفی برای یک تحول در زندگی ات. فردی مهربان و دلسوز هستی ولی دستت نمک ندارد. بیش از حد معمول از اوضاع و زندگی ات شکایت نکن. قانع باش اگر از لاک خود بیرون بیایی خواهی دید که یکی از خوبخت های روزگار هستی. ملاقات مهم در پیش داری. خرید عالی است برای فروش دست نگه دار. پیام های جالبی دریافت خواهی کرد.

اردیبهشت

با خیالپردازی کار را برای خود و اطرافیانت مشکل نساز. اگر میخاهی به رویاهای خود جامه عمل بپوشانی از استعداد های فراوان خود سود ببر، در این صورت آینده بسیار درخشان در پیش خواهی داشت. اعتدال به زندگی ات حیاتی تازه می بخشد که در آن رشد و یادگیری نقش مهمی را ایفا میکند. برای هرگونه تغییر آماده باش. فرصت های طلایی را از دست نده. خود را با طرح ها، و اقدامات جدید مشغول ساز. در این تابستان نقشه ها و برانامه هایی برای پیشرفت و رشد شخصی اجرا میکنی. برای کاوش و شناخت محیط خود جست و جو و تحقیق کن.باید ببینی که کدام گروه برای کوک و همکاری با تو مناسب هستند. بسیاری از ما نگران گذشته هستیم و از آینده بیمناکیم و افسوس که شادی لحظه حال را از دست می دهیم. شادی در زمان حال و مکان حاضر نهفته است. پیش از هر داد و فریادی به نتیجه آن فکر کن. چرا همیشه دیگران را مقصر می دانی؟ از خودخواهی هایت کم کن. آدم بذله گویی هستی. مواظب باش قلبی را نشکنی. خرید و فروش هر دو خوب است اما قبلش با فرد باتجربه ای مشاوره کن. ثبت نامو در یکی از آموزشگاههای کامپیوتر خوب است.

خرداد

موفقیت دلپذیری برایت به وجود می آید. به زودی به مراحل بالایی قدم می گذاری. نیازی نیست که برای پیشرفت کارها به خودت فشار آوری همه چیز به موقع مناسب انجام می شود. پر انرژی، خوش بین و قدرتمند رفتار کن. خداوند به آدمی نیرویی داده تا بتواند اندیشه های خود را متجلی سازد. از ارتباط داشتن و معاشرت با افراد دشوار یا مسایل پیچیده دوری کن. هم اکنون زمان شرکت در فعالیت ها، روابط و اقدامات مهم نیست. علاقه مند به صفر خارج شده ای اما برایت سودی ندارد. مسافرتی زیارتی برایت پیش می آید. شخصی تو را میهمان آن سفر خواهد کرد. ملاقات مهمی خواهی داشت که سودمند است. به نصایح پدر و مادر و همسرت خوب توجه کن. از زندگی خوبی برخورداری. تلاش را همراه با توکل و دقت و سرعت عمل به کار انداز تا از رقیبان جلو بیفتی. بیمار شفا می یابد. قرض ادا میشود ولی طول میکشد. زمان برای ازدواج مبارک است.

تیر

در راهی قدم گذاشته ای که نصیحت دیگران فایده ای ندارد ولی اگر به خدا توکل کرده، و سرعت عمل و دقت داشته باشی شاید موفق شوی. ولی اگر از این کار صرف نظر کنی به مراتب بهتر است. بهتر است با درایت عمل کنی و بدانی که نسبت به دیگران زندگی آرام تری داری. در معمله ای مواظب باش تا گول ظاهر افراد را نخوری. کار او رونق می گیرد ولی مغرور می شود به وی توصیه کن در هر حال خداوند را در نظر بگیرد. اگر در تحصیل کوشاتر باشی موفق می شوی. در نویسندگی می توانی موفق شوی. امور بر وفق مرادت خواهد شد، نگران نباش. قرآن بخوان و ایمانت را قوی ساز تا از همه چیز و همه کس جز خدای یگانه بی نیاز باشی و اتکای به نفس پیدا کنی. مواظب باش زمان را از دست ندهی. یکی از اقوام نیاز به کمک دارد به او کمک کن. صداقت کودکانه، نشاط جوانی، وقار پیرانه زیباترین صفاتی است که می توانیم در خودمان بسازیم. آینده ای درخشان خواهی داشت. به دیدن یک کنسرت یا یک محل عمومی و تفریحی می روی و ساعات خوشی را خواهی داشت. از زندگی ات لذت ببر و تنفس عمیق را فراموش نکن.

مرداد

افسردگی بیماری است که انسان را از کار و کوشش باز می دارد. ایمان خود را قوی ساز تا به زندگی امیدوارتر شوی. انسان بلند پرواز و موفقی هستی. سعی کن با افراد خوب همنشین شوی. به زودی تحولی کلی در زندگی ات ایجاد می شود که موجب گشایش کار هایت خواهد شد و مسیر زندگی ات تغییر می کند. طالب کسی یا چیزی هستی که در دسترس تو نیست. کسانی در زندگی ات دخالت می کنند، که اصلا با تو در زیر یک سقف زندگی نمی کنند. این دنیا سراسر اندوه و شادی است، خوشا به حال کسی که دم را غنیمت بداند. آینده بسیار درخشان در انتظار تو است. در امور علمی به شرط تلاش پیشرفت می کنی و صاحب همسر و فرزندان خوبی می شوی. تجارت و بازرگانی شغل مناسبی برای توست. موقعیتی تازه برای تو پیش آمده فکرت را پریشان نکن زیرا وظیفه مهم تری داری که باید با تمام حواس متوجه آن باشی. تا چند هفته دیگر از مشکلات خلاصی پیدا میکنی ولی باید از خود گذشتگی و ایثار داشته باشی و حرص مال دنیا را نخوری. شخصی خوش کلام فصیح و متکلم هستی.

شهریور

با او پیوندی همیشگی داری، پس جای نگرانی نیست او آن قدر به تو دلبستگی دارد که فراق و جدایی برایش غیر ممکن است. از چشمانش می توانی راز درونش را بخوانی. باید از خودگذشتگی و ایثار داشته باشی و حرص مال دنیا را نخوری. با صبر و شکیبایی به مرادت خواهی رسید. از حرف های او غم به دل راه نده. گمشده پیدا می شود. خرید و فروش هر دو سود آور است. بازار راکد شده صبر بیشتری لازم است. مسافرتی مهم  پیش می آید حتمآ برو. بیمار حالش بهتر می شود. تولدی جدید در راه است. گرفتاری ها رو به پایان است و از چنان زندگی برخورداری که همه حسرت می خورند پس آن را بیهوده خراب نکن. عاقبت اندیش و واقع گرایی را فراموش نکن. شکر گزار پدر و مادر و همسرت باش. در مسوولیت پذیری فردی فعال، بی باک و قاطع هستی و در سخن گفتن صزیح و رک و همین عوامل موجب می شود تا از تو انتقاد شود. برای بعضی از متولدین شهریور زمان هجران و نگرانی شپری شده. آنچه در فکر و اندیشه اش بودی و مدت ها به دنبال آن تلاش کردی به زودی به دست خواهی آورد به شرط آن که حیاط و حوصله را از دست ندهی. به پدر و مادر خدمت و مهربانی کن. ازدواج عملی می شود. مسافرتی زیارتی یا سیاحتی در پیش است.

مهر

اگر در دوستان خود تجدید نظر کنی به صلاح توست. از زندگی خوبی برخورداری ولی ارزش واقعی آن را نمی دانی گاهی کسانی که تو را عاشقانه دوست دارند، اذیت می کنی. آرزویی را مدت ها در دل میپرورانی که بسیار خوب است به طوری که مسیر زندگی تو را تغییر خواهد داد. ولی هر کار بزرگی مسلمآ خطرات بی شماری نیز دارد که باید در رسیدن به مقصود از آن خطرات استقبال کنی. برای رسیدن به خواته ات باید زیرکی و هوش و تلاش ویژه ای صرف کنی. پیش آمدی که رخ داد تو را بسیار غمگین و افسرده ساخت،اما این یک تجربه بود تا قدری به خود بیایی و مواظب اطراف خویش باشی. سخت گیری موجب آزار و دلزدگی می شود عیب جویی هم اندازه ای دارد. به الهاماتی که با قلب خود دریافت می کنی توجه داشته باش به زودی چیز های که ظاهرآ غیر ممکن به نظر می رسند به روش های حیرت آوری برایت متجلی می شوند.خوش بینی باعث می شود انرژی و اعنماد به نفس تو تقویت شود.همیشه رهبر هستی. در مراسمی شرکت خواهی کرد که نتیجه مثبتی دارد. زندگی خود را روی پایه های محکم تری بنا کن. خرید و فروش هنوز زود است. تغییر مکان صورت می گیرد. به تغذیه خودت بیشتر توجه کن. ورزش را فراموش نکن.

آبان

به زودی با برنامه ای که در زندگی ات داری به اعتدال می رسی که در آن رشد و یادگیری نقش مهمی را ایفا می کند. اعتدال تو را در مسیری قرار می دهد تا آگاهی خود را بالاتر ببری. هدف های زیادی برای خودت می گذاری اما بعد از مدتی آنها را فراموش می کنی. به دنبال ناشناخته ها هستی. پایان یک مرحله را به مرور می پذیری و خود را با وضعیت موجود تطبیق می دهی. تغیر مکان از شهری به شهری دیگر برایت پیش می آید. در این تابستان به سوی یک دوره مثبت تری  از زندگی در حرکت خواهی بود. سختی ها را پشت سر گذاشته و اوقات آرام تری را سپری خواهی کرد. روابط عاطفی ات به تدریج رشد و توسعه می یابد و با شرایط بهتری رو به رو خواهی شد. حالا دیگر وقت آن است که گذشته را رها کنی و به گذشته بسپاری. بگذار استعداد هایت شکوفا شود. این را بدان که هر کسی باید پاسخگوی اعمال خود باشد. در تمام حالات عواقب تصمیمات و رفتار خود را در ذهن بررسی کن. در طول زندگی ما همه مرتکب خطاهایی می شویم که می خواهیم پنهان بمانند زمانی که این اتفاق رخ می دهد صدای درون به آدمی هشدار می دهد و با او سخن می گوید. بیشتر به فکر سلامتی خودت باش. به سوی دوره مثبت تری از زندگی حرکت می کنی و به تدریج با شرایط و تغییرات بهتری رو به رو می شوی. شجاع باش. چمدان خود را ببند. به زودی برای سیاحت همان جا که دوست داری خواهی رفت. دادگاهی اگر داری باید بدانی که به سادگی تمام نمی شود، اما نتیجه خوب است.

آذر

چرا به نصایح و اندرزهای خردمندانه ای که می شود کمتر توجه داری در حالی که هیچ انسانی از پند و اندز بی نیاز نیست. اگر به نصایح پدر و مادر توجه می کردی اینک در شرایط عالی تری بودی. به هر حال هیچ وقت بر گذشته افسوس نخور بلکه پند بگیر.حال را دریاب. آگاهانه و با اراده قوی  زندگی خود را بساز. از این که از او دور شده ای حسرت نخور، زیرا او در حال سر و سامان دادن به کار های تحصیلی اش است و به زودی باعث سر بلندی همه می شود. آرزویی که مدت ها در دل داری نشیب و فراز زیادی دارد، زیرا نتیجه آن زود به دست نمی آید. به ندای وجدان بیشتر گوش بده و مواظب اطراف خود باش. با قدری صبر و تآمل کلیه مسایل حل می شود. عجله کارهایت را خراب می کند. یک شبه نمی شود ره صد ساله را پیمود. علاقه مند به سفر خارج هستی بدان که برایت سود چندانی ندارد. چیزی از دست داده ای و نگران هستی به زودی واقعه شیرینی در زندگی ات به وجود می آید و جبران گذشته می شود. انتظار با تماس تلفنی به سر می آید. به ثروت یا مقامی می رسی.

دی

استعداد زیادی داری. مواظب باش و گام هایت را به دقت بردار. به خصوص مراقب رقبای محل کار خود باش. بیشتر از آنکه فکر می کنی موقعیت شغلی ات مستحکم است. به شخصی کمک می کنی و دوستانت نیز متقابلآ به یاری ات می شتابند، همیاری مسالمت آمیزی بین شما بر قرار می شود. با این همه پشتیبان چگونه ممکن است در زندگی شکست بخوری. باید تصمیم جدی اتخاذ کنی که کدام راه را در زندگی برگزینی. رویایت روزی به حقیقت خواهد پیوست،فقط باید آن افکار را هم به عمل درآوری. او از کرده خود احساس پشیمانی خواهد کرد اما قادر نیست به دیگران بگوید. به او بگو که همه خطا می کنند پس کسی برنده است که از خطا و اشتباه خود برای آینده اش درس بگیرد و راه درست و منطقی را انتخاب کند. انسان با صفایی هستی و در عین حال پاکدامن. خداوند یار و یاور توست. از هیچ چیزی نترس. مصمم و با اراده گام بردار، که آینده در دستان توانای توست. ناراحتی های احتمالی را با پزشک خود در میان بگذار. وسواس نداشته باش که افشرده خواهی شد. مسافرت برایت خوب است خرید و فروش به صلاح توست. مقدمات ازدواج فراهم می شود. سفری زیارتی یا سیاحتی در تابستان داری.

بهمن

اگر او توجه نمی کند مهم نیست، خودت باید ثابت قدم باشی زیرا با همه سختی ها در نهایت موفقیت به دست می آید. نگران نباش. مواظب باش که فرصت ها را از دست ندهی. او قصد ناراحت کردنت را ندارد بلکه می خواهد کاملآ مطمعن شود که چقدر به او علاقمند هستی، پس نباید زود از میدان بیرون بروی. یکی از اقوام دچار ضرر می شود و نیاز به دلجویی و مشورت دارد به او کمک کن. از زمان بهره بگیر و صبر و حوصله را از دست نده و بر اعصابت مسلط باش. دست از لجبازی بردار. از وضع خوبی برخوردار هستی اما بیش از اندازه به کار دیگزان توجه می کنی. در امور دیگران بی جهت دخالت نکن. سعی کن واقع گرا باشی. دلسرد نباش زیرا برای هر کار و عملی رنج و زحمت وجود دارد. اقدام نکن تا شاهد مفقیت را در آغوش بگیری و از رقیبان جلوتر بیفتی. اگر با اضطراب زندگی کنی در حقیقت عمر را باخته ای. خرید خوب است برای فروش موفعیت مناسب تری هم پیش می آید. قرض ادا می شود. وام دیگری در راه است. ازدواج عالی است. سفر خوب است.

اسفند

خیلی سخت پسند هستی و با هر کسی کمتر جوش می خوری. فردی مغرور هستی. کمتر از استعدادهای ذاتی ات استفاده می کنی. مساله ای پیش می آید که باید با تدبیر عمل کنی و نگاهت باید به جلو و آینده باشد تا هدفی را که در ذهن می پرورانی به ثمر برسد. تا به امروز تلاش خودت را کرده ای، دیگر باید منتظر نتیجه باشی. خاطرات تلخ گذشته را قراموش کن. در کار مالی و یا تجارت موفقیتی به دست می آوری. شخصی با قدرت و موقعیت تو باید دست دیگران را بگیرد ولی خود را فراموش نکن. اسامی وسایلی را که برای منزل می خواهی بخری رنویس و به زودی تک تک آن ها را خواهی خرید. موقعیت مالی درست می شود. شانس برنده شدن برای خیلی از اسفنی ها امسال پیش می آید. شجاع و بی باک باش. دیگران روی تو خیلی حساب می کنند آنها انتظار دارند تا وارد صحنه شوی و کاری انجام بدهی. کارت به قدری زیاد می شود که وقت سر خاراندن نداری. او تو را دوست دارد، شاید خطا کار هم باشد اما او را ببخش و تنهایش نگذار. هوشیار باش تا با عمل خود از یک دوست دشمن نسازی. سعی کن موانع را دور بزنی. نیتی که در دل داری به خیر می گذرد، دچار مشکلی نمی شوی نگران نباش. اگر بیمه نداری وقت بیمه کردن فرا رسیده است. هدیه ای برای دوستی می فرستی. در جشنی شرکت می کنی و اوقات خوبی خواهی داشت. سفر عالی است.نویسنده: amirreza | تاریخ: دوشنبه 8 شهریور 1389 موضوع: لینک ثابت نظر ها ()
صفحات دیگر
عکس,عکس بازیگران ایرانی,عکس زیبا,عکس خنده دار,عکس عاشقانه,مدل لباس

Copyright © 2009  All rights reserved.